Data dodania

FESTIWAL WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ NA POLITECHNICE POZNAŃSKIE
plakat

 

W dniach 24-26 kwietnia 2023 r.  odbędzie się Festiwal Własności Intelektualnej na Politechnice Poznańskiej. Uświetni on Światowy Dzień Własności Intelektualnej.

poniedziałek 24 kwietnia br. o godz. 11.00 zapraszamy do holu Centrum Wykładowego!

Sprawdź, ile wiesz na temat własności intelektualnej i jej ochrony - znajdź w Centrum Wykładowym ambasadorki własności intelektualnej. Przyjdź na stoisko CWI i weź udział w konkursie. Dla każdego gwarantowane nagrody!

 

środę 26 kwietnia br. zapraszamy na webinar na temat ochrony własności intelektualnej:

11.30 - Potencjał kreatywny własności intelektualnej – kto może zwiększyć zyski dzięki uldze IP BOX? -  Rafał Kufieta, Prawnik, CEO KHG Podatki&Księgowość

12.00 - pytania

12.10 – Odkryj i chroń własność intelektualną – część I podstawy IP - Agnieszka Netter, Kierownik Centrum Własności Intelektualnej Politechniki Poznańskiej

12.45 - pytania

Spotkanie odbędzie się on-line na platformie ZOOM pod adresem: https://zoom.us/j/92307583508

 

Dzień Własności Intelektualnej to święto ustanowione przez Światową Organizację Własności Intelektualnej (organizację wyspecjalizowaną ONZ). Obchodzone jest corocznie 26 kwietnia. Ustanowione zostało w celu uświadamiania społeczeństwom roli jaką odgrywają prawa własności intelektualnej w życiu każdego z nas oraz by pogłębiać wiedzę na ten temat.

Festiwal Własności Intelektualnej odbywa się w ramach projektu Wymyśl, ochroń, opatentuj... realizowanego w latach 2023-2024 przez Centrum Własności intelektualnej PP, dofinansowanego ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki „Społeczna odpowiedzialność nauki – Popularyzacja nauki i promocja sportu”.

 

plakat


 

PL